Optik Koop güven tazeledi

25.06.2019 tarihinde Bahçelievler- İstanbul Piramit Restoranda ortaklarının katılımı ile düzenlenen mali genel kurulda yönetim tam not aldı.
 
Yönetim Kurulunun 2018 yılı çalışmaları, gelir gider tabloları gibi tüm harcama kalemlerinde yapılan oylamada ortakların tamamının olumlu oyunu alarak Optik Koop güven tazeledi.
2018 yılını 11.000.000.-TL ciro ile kapatan Optik Koop, 2019 yıl sonu hedefini 15.000.000.-TL olarak belirledi. Divan kuruluna Sn. Şahap Sabri Tuzal başkanlık etti.
2012 yılında kurulan Optik Koop’ un, yedi yıl içinde 87 ortak ve 11.000.000.-TL ciroya ulaştığını belirten Optik Koop yönetim kurulu başkanı sn. İlker Ayaz, Her geçen gün yabancı sermayenin ülkemizde Pazar payımızdan bir dilim daha alması, bizlerin kooperatif sevdamızı daha da pekiştirmektedir.
Kooperatifimize de artık bizlerin büyük bir sevda ile bağlı olması nedeniyle yakın bir gelecekte kooperatifimiz adına olumlu tepkilerin artacağına inanıyorum.
Tabii bunun için özellikle hep beraber kooperatifimizin gelişmesi için birlik olmalıyız. Kooperatifimiz içinde yönetimsel olarak beğendiğimiz, beğenmediğimiz yönetimsel eleştiriler olacaktır. Olmalıdır da! Ama bunun kooperatif birliğimizi bozmayacak düzeyde ve o asalette olması gerektiğini kooperatif bilincimiz adına özellikle altını çizmek istiyorum.
Ortaklarımızın menfaatlerini korumak için kooperatifimiz çok önemli bir unsurdur. O yüzden hepimiz kooperatifimize karşı sorumluluğumuzu çok iyi bilmekteyiz. Yönetimimizde, ortaklarımızda, çalışanlarımız da, herkes bu bilinç içerisinde kooperatifimize sahip çıkmak zorundadır.
Çünkü güçlü sermaye karşısında durabileceğimiz, başka bir sermaye oluşumu yoktur. Bir tane kooperatifimiz var, bu kooperatifimize sarılmak zorundayız. Dedi.
Bütçe ve hesapların okunmasının ardından yeni hedefler belirlenerek, ortakların birlikte çektirdikleri anı fotoğrafı ile toplantı son buldu.

Bir yanıt yazın