Genç gözlükçülere OptikKoop’ tan çağrı!

Hafta sonu düzenlenen Silmo İstanbul Optik Fuarında Optik Koop standını ziyaret eden meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
Bu yıl düzenlen Optik Fuarı Kooperatifimiz açısından çok başarılı geçmiştir. Fuar sayesinde ülkemizin her yanından gelen ziyaretçi meslektaşlarımıza çalışmalarımızı aktarma fırsatı bulduk.
Bizleri en çok sevindiren genç öğrenci Gözlükçü Meslektaşlarımızın bizleri ziyaret ederek, birinci ağızdan bilgi kirliliğine mahal vermeden Kooperatifimizin yaptığı çalışmaları incelemeleri olmuştur.
Optik Koop fuar sonrasında 2019 senesine % 30 büyüyerek daha güçlü bir alım birliği olma yolunda hızla ilerleyen % 100 yerli sermayeli geleneksel Gözlükçü müesseselerinin yanında olduğunu, Gözlükçü Meslektaşlarını fiyat rekabetinden korumak amacı ile çalışmalarına hız veren bir birlik olduğunu ispatlamıştır.
Genç Gözlükçü Meslektaşlarımıza buradan açık çağrıda bulunuyoruz.
İstanbul merkezli Optik Koop kapılarını her zaman meslektaşlarına açık tutmuştur. Birinci ağızdan her türlü sorularını rahatlıkla sorabilmeleri için haftada iki gün gençleri merkezimizde konuk etmek istiyoruz. Çalışmalarımızı yakından takip etmeleri açısında önemli olduğunu düşündüğümüz bu projenin gençlerde rehberlik etmesini amaçlıyoruz.
İLKER AYAZ
OPTİK KOOP YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Randevu için: Oğuz Erdoğmuş Cep : 0 (530) 944 33 92

Bir yanıt yazın